Kapitał Ludzki

Sport-menu

Sondy

Twój ulubiony przedmiot nauczania to:

Odwiedza nas 3 gości
Aktualności
Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia Liceum Ogólnokształcącego Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
29.04.2008.

25 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia liceum ogólnokształcącego  przez maturzystów klas trzecich.

Image   Image   Image
Dyrektor szkoły pani Irena Marcisz wręczyła świadectwa i nagrody wyróżniającym się absolwentom:
Ukończyli szkołę z wyróżnieniem:

klasa IIIa: Ernest Ściegienny, Norbert Dudek, Michał Satalecki,  Alicja Wójcikowska, Ewelina Wójcikowska,

klasa IIIb: Ewa Barczyńska, Wioleta Bąk, Monika Jaworska, Anna Kaczmarczyk, Łukasz Pietrzyk, Magda Stępień, Karolina Wszędybył.

Nagrody książkowe za osiągnięcia edukacyjne:

klasa IIIa: Kamil Kowalski, Marcin Łosiewicz,  Mariusz Kumański,  Ewelina Palacz

klasa IIIb: Marcin Bujak,  Paulina Kowalczyk, Emilia Palacz, Beata Ptak

Nagrody książkowe za osiągnięcia sportowe: Hubert Dębski (IIIa) i Iwona Ziencik (IIIb)

Pozostałe nagrody książkowe: Michał Kozieł (IIIa),  Milena Czupryńska (IIIb).

Wychowawcy klas IIIa Zbigniew Kukla i IIIb Cezariusz Najmrodzki wręczyli  świadectwa pozostałym uczniom.

Następnie Pani dyrektor wręczyła nagrodę i świadectwo Michałowi Kmiecikowi, który realizował indywidualny tok nauczania. Został też przedstawiony jeden z obrazów, który namalował Michał.

W imieniu absolwentów pożegnalne słowo wygłosiła Jolanta Zbroszczyk. Podziękowała pani dyrektor, kadrze pedagogicznej, wychowawcom za możliwość uczenia się w szkole, w której młodzież czuje się bezpiecznie,  za  możliwość poznania wspaniałych ludzi i  zawarcia nowych przyjaźni, za wpojone wartości moralne. Łezka wzruszenia pojawiała się na twarzach po słowach „ rozejrzyjmy się jeszcze raz po twarzach naszych znajomych, aby je dokładnie zapamiętać, aby po kilku latach podczas spotkania na ulicy móc uścisnąć sobie dłoni i powspominać naszą szkołę. Prześlijmy sobie po uśmiechu, który rozgrzeje nasze serca i życzmy sobie powodzenia w dorosłym życiu”.

Pani dyrektor podziękowała absolwentom za trud jaki włożyli w uzyskani tak wspaniałych wyników, życzyła powodzenia na egzaminach maturalnych. Pani  dyrektor  mówiła też o potrzebie rozumienia innych, o  poświęcania się dla osób nam bardzo bliskich.

W dalszej części  odbył się występ artystyczny klasy IIa. Honorata Majchrzak m.in. recytowała wiersz naszego patrona Karola Wojtyły „Nie lękajcie się. Idźcie pod prąd. Szukajcie źródeł….”

Oby to przesłanie towarzyszyło w życiu nie tylko naszym absolwentom…