Kapitał Ludzki

SKAZANI NA SUKCES
EDU. ZAW. W PRAKTYCE

Sondy

Twój ulubiony przedmiot nauczania to:

Odwiedza nas 1 gość
Aktualności
Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia Liceum Ogólnokształcącego Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Cezariusz Najmrodzki
29.04.2008.

25 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia liceum ogólnokształcącego  przez maturzystów klas trzecich.

Image   Image   Image
Dyrektor szkoły pani Irena Marcisz wręczyła świadectwa i nagrody wyróżniającym się absolwentom:
Ukończyli szkołę z wyróżnieniem:

klasa IIIa: Ernest Ściegienny, Norbert Dudek, Michał Satalecki,  Alicja Wójcikowska, Ewelina Wójcikowska,

klasa IIIb: Ewa Barczyńska, Wioleta Bąk, Monika Jaworska, Anna Kaczmarczyk, Łukasz Pietrzyk, Magda Stępień, Karolina Wszędybył.

Nagrody książkowe za osiągnięcia edukacyjne:

klasa IIIa: Kamil Kowalski, Marcin Łosiewicz,  Mariusz Kumański,  Ewelina Palacz

klasa IIIb: Marcin Bujak,  Paulina Kowalczyk, Emilia Palacz, Beata Ptak

Nagrody książkowe za osiągnięcia sportowe: Hubert Dębski (IIIa) i Iwona Ziencik (IIIb)

Pozostałe nagrody książkowe: Michał Kozieł (IIIa),  Milena Czupryńska (IIIb).

Wychowawcy klas IIIa Zbigniew Kukla i IIIb Cezariusz Najmrodzki wręczyli  świadectwa pozostałym uczniom.

Następnie Pani dyrektor wręczyła nagrodę i świadectwo Michałowi Kmiecikowi, który realizował indywidualny tok nauczania. Został też przedstawiony jeden z obrazów, który namalował Michał.

W imieniu absolwentów pożegnalne słowo wygłosiła Jolanta Zbroszczyk. Podziękowała pani dyrektor, kadrze pedagogicznej, wychowawcom za możliwość uczenia się w szkole, w której młodzież czuje się bezpiecznie,  za  możliwość poznania wspaniałych ludzi i  zawarcia nowych przyjaźni, za wpojone wartości moralne. Łezka wzruszenia pojawiała się na twarzach po słowach „ rozejrzyjmy się jeszcze raz po twarzach naszych znajomych, aby je dokładnie zapamiętać, aby po kilku latach podczas spotkania na ulicy móc uścisnąć sobie dłoni i powspominać naszą szkołę. Prześlijmy sobie po uśmiechu, który rozgrzeje nasze serca i życzmy sobie powodzenia w dorosłym życiu”.

Pani dyrektor podziękowała absolwentom za trud jaki włożyli w uzyskani tak wspaniałych wyników, życzyła powodzenia na egzaminach maturalnych. Pani  dyrektor  mówiła też o potrzebie rozumienia innych, o  poświęcania się dla osób nam bardzo bliskich.

W dalszej części  odbył się występ artystyczny klasy IIa. Honorata Majchrzak m.in. recytowała wiersz naszego patrona Karola Wojtyły „Nie lękajcie się. Idźcie pod prąd. Szukajcie źródeł….”

Oby to przesłanie towarzyszyło w życiu nie tylko naszym absolwentom…

Zmieniony ( 11.06.2008. )